Oferta firmy Steel-Design skierowana do klientów biznesowych

Firma Steel-Design opiera swoja ofertę na kilkuletnim doświadczeniu zespołu specjalistów z branży obróbki metali, spawalnictwa oraz zabezpieczania części w technologii lakierowania proszkowego oraz mokrego. Dajemy Państwu możliwość nawiązania współpracy nie tylko na terenie Polski, ale również wszystkich krajów Unii Europejskiej. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych dotychczasowych klientów, postawiliśmy na rozwój w technologii zdobienia elementów pokrytych chromem galwanicznym. Już dziś jesteśmy Państwu w stanie zaoferować modyfikację koloru chromu, co jest niewątpliwie nowatorskim rozwiązaniem dla wszystkich partnerów z branży.

Obecnie firma Steel-Design opiera swoją działalność na realizacji projektów wysoko- i nisko-wolumenowych z branży przemysłowej oraz technicznej. Jednocześnie możemy Państwu zaoferować wsparcie w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych oraz kompleksowego zarządzania projektami.

Naszą zaletą jest nie tylko ogromne doświadczenie, ale również dogodna lokalizacja – okolice Poznania, co w połączeniu z własnym transportem pozwala ograniczyć tak istotne dziś koszty wytworzenia części.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!